• Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.
  • O podjetju

    Izberi delo, ki ga imaš rad
    in ne bo ti potrebno delati
    niti en dan v svojem življenju.

    Konfucij

Zaposleni


Direktorica

dr. Marjetka Stražar, univ. dipl. biol.
direktorica
/ 724 65 05
041/ 723 770
strazar@ccn-domzale.si

Laboratorij in razvojne naloge

dr. Marjetka Levstek,univ. dipl. ing. kem. ing.
vodja laboratorija
01/ 724 65 03
031/ 347 770
levstek@ccn-domzale.si

mag. Barbara Brajer Humar, univ. dipl. biol.
analitik / vodja za kakovost
01/ 724 65 07
041/ 800 134
barbara@ccn-domzale.si

Ivanka Vode
analitik
01/ 724 65 09
vode@ccn-domzale.si

Anže Tekavc
analitik
01/ 724 65 04
031/ 489 176
tekavc@ccn-domzale.si

Finančno računovodski center

mag. Maja Kavšek, univ.dipl.ekon.
računovodski servis Ekonom d.o.o.
01/ 724 65 12
051/ 376 596
kavsek@ccn-domzale.si

Majda Marija Mulec
knjigovodja
01/ 724 65 02
mulec@ccn-domzale.si 

Tehnološki procesi

Peter Cerar, dipl. ing. kem. teh., spec. teh. vodenja
tehnični vodja
01/ 724 65 06
031/ 369 710
cerar@ccn-domzale.si

Rok Pirnat, univ. dipl. ing. kem. ing.
vodja tehnološkega procesa
01/ 724 65 17
031/ 377 486
pirnat@ccn-domzale.si

Roman Svetlin, kom. ing.
tehnolog - tehnična služba
01/ 724 65 16
041/ 825 538
svetlin@ccn-domzale.si

Ljudevit Hrženjak
vodja elektroenergetskega vzdrževanja
01/ 724 65 15
031/ 369 712
hrzenjak@ccn-domzale.si

Peter Hudnik, dipl. ing. str.
procesni inženir
01/ 724 65 11
040/ 397 254
hudnik@ccn-domzale.si

Matej Černivec
procesni tehnik
01/ 724 65 00
051/ 633 073
cernivec@ccn-domzale.si

Matevž Anžin
vzdrževalec - elektro
01/ 724 65 08
031/ 444 899
anzin@ccn-domzale.si

Janez Sojer
vzdrževalec - strojni
01/ 724 65 08
041/ 723 716
sojer@ccn-domzale.si

Dušan Sojer
vzdrževalec - strojni
01/ 724 65 08
041/ 348 139
sojer.dusan@ccn-domzale.si

Gregor Žefrandipl. ing. meh.
procesni inženir
01/ 724 65 08
041 442 405
zefran@ccn-domzale.si

Dominik Žendar
vzdrževalec – strojni
01/ 724 65 08
051/ 352 159
zendar@ccn-domzale.si


Print Friendly

O nas

JP CČN Domžale-Kamnik d.o.o.
Študljanska 91, 1230 Domžale, Slovenija
01/ 72 46 500
info@ccn-domzale.si

Povezave

© 2020 JP CČN Domžale - Kamnik. All Rights Reserved. Powered by Oblikovalnica