logo manjsi lokacijakontaktdomovpostafacebookvremenska

Zaposleni

     
Direktorica
dr. Marjeta Stražar, univ. dipl. biol.
direktorica
01/ 724 65 05
041/ 723 770
strazar@ccn-domzale.si
 

Laboratorij in razvojne naloge

dr. Marjetka Levstek, univ. dipl. ing. kem. ing.
vodja laboratorija
01/ 724 65 03
031/ 347 770
levstek@ccn-domzale.si

mag. Barbara Brajer Humar, univ. dipl. biol.
analitik / vodja za kakovost
01/ 724 65 07
041/ 800 134
barbara@ccn-domzale.si

Matej Mlakar, univ. dipl. ing. kem. ing.
analitik
01/ 724 65 04
040/ 655 849
mlakar@ccn-domzale.si

Ivanka Vode
analitik
01/ 724 65 19
vode@ccn-domzale.si

 
Finančno računovodski servis

mag. Maja Kavšek, univ.dipl.ekon.
računovodski servis Ekonom d.o.o.
01/ 724 65 12
051/ 376 596
kavsek@ccn-domzale.si

Majda Marija Mulec
knjigovodja
01/ 724 65 02
mulec@ccn-domzale.si

 
Tehnološki procesi

Peter Cerar, dipl.ing. kem. teh., spec. teh. vodenja
tehnični vodja
01/ 724 65 06
031/ 369 710
cerar@ccn-domzale.si

Rok Pirnat, univ. dipl. ing. kem. ing.
vodja tehnološkega procesa
01/ 724 65 17
031/ 377 486
pirnat@ccn-domzale.si

Roman Svetlin, kom. ing.
tehnolog - tehnična služba
01/ 724 65 16
041/ 825 538
svetlin@ccn-domzale.si

Ljudevit Hrženjak
vodja elektroenergetskega vzdrževanja
01/ 724 65 15
031/ 369 712
hrzenjak@ccn-domzale.si

Matevž Anžin
vzdrževalec - elektro
01/ 724 65 08
031/ 444 899
anzin@ccn-domzale.si

Janez Sojer
vzdrževalec - strojni
01/ 724 65 08
041/ 723 716
sojer@ccn-domzale.si

Dušan Sojer
vzdrževalec - strojni
01/ 724 65 08
041/ 348 139
sojer.dusan@ccn-domzale.si

Dejan Učakar
vzdrževalec - elektro
01/ 724 65 08
041/ 566 466
ucakar@ccn-domzale.si